Atrakcje weselne – jak je wybrać

Jednym z najistotniejszych elementów każdego wesela są z całą pewnością… atrakcje weselne. To właśnie one nadają przyjęciu magicznego, unikalnego charakteru. To właśnie atrakcje wspomina się po latach z sentymentem i łezką w oku.
Co ważne, efektowne atrakcje weselne wcale nie muszą być drogie. W wielu przypadkach wystarczy jedynie dobry pomysł, szczypta kreatywności i wyobraźni.

W jaki sposób wybrać atrakcje weselne?

Weselne atrakcje powinny przede wszystkim podkreślać charakter Waszej uroczystości. Uwielbiacie kino? Stwórzcie dla gości film, pokazujący historię Waszej miłości, a następnie odtwórzcie go podczas przyjęcia.
Możecie także zaserwować gościom nietypowy pierwszy taniec. Inspiracją będą dla Was dostępne w internecie filmiki. Wyjątkowe wrażenia gwarantowane!
Jeśli macie w planach „zatańczenie klasyka”, takiego jak np. walc, możecie uczynić swój pokaz jeszcze bardziej wyjątkowym. W jaki sposób? Tańcząc w chmurach.
Chmury powstaną na parkiecie dzięki generatorowi ciężkiego dymu. Jesteśmy pewni, że goście będą oczarowani takim przedstawieniem.

Spektakularne wyjście z kościoła

Jeśli chcecie, by Wasze wyjście z kościoła było naprawdę spektakularne, zamiast ryżu i monet wybierzcie…bańki mydlane. Aby osiągnąć najlepszy efekt, zamiast puszczanych ręcznie baniek sięgnijcie po agregat. Koszt jego wypożyczenia to od 100 do 300 zł.
Wyjście z kościoła w otoczeniu tańczących w powietrzu baniek będzie wyglądać na zdjęciach naprawdę zjawiskowo.

Wypuszczenie balonów z helem

Jeśli chcecie, by o Waszej miłości zrobiło się głośno w całej okolicy, możecie poprosić gości o pomoc w wypuszczeniu balonów z helem. Przygotujcie kilkaset balonów ze wspólnym zdjęciem lub Waszymi imionami. Goście mogą dołączyć do nich karteczki ze ślubnymi życzeniami. Na umówiony sygnał wszyscy wypuszczają balony. Wspaniałe wrażenia wizualne gwarantowane.

Fontanna z czekolady lub… alkoholu

Fontanna jest weselną atrakcją, która skutecznie przykuwa uwagę młodszych i starszych gości. Łasuchy oraz najmłodsi uczestnicy imprezy z pewnością wybiorą tę, z której zamiast wody sączy się czekolada. W spływającej czekoladzie można zamaczać cząstki owoców, kruche ciasteczka czy wafelki. W zależności od preferencji możecie użyć czekolady mlecznej, białej lub smakowej. Aby osiągnąć najlepszy efekt, czekolada powinna być naprawdę dobrej jakości.
Starci uczestnicy nie przejdą obojętnie obok fontanny z winem, pączem lub innym ulubionym trunkiem.
Taka atrakcja jest nie tylko niezwykle praktyczna, ale stanowi także ciekawy element dekoracyjny sali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *